Projekt moderní obytné čtvrti v Jevíčku pro Vás připravuje společnost KONSTRUKTA - STAVBY s.r.o. a KONSTRUKTA – STAVBY Invest s.r.o., přičemž bude vznikat v několika etapách.

V první etapě vznikne 8 řadových nízkoenergetických domů s garážemi, a to od developerské a stavební společností KONSTRUKTA – STAVBY s.r.o.

Druhou etapu představuje bytový dům "A" od developerské společnosti KONSTRUKTA – STAVBY Invest s.r.o. a generálního dodavatele stavby KONSTRUKTA – STAVBY s.r.o.

Bytový dům “A“ Vám nabídne celkem 34 bytových jednotek vč. čtyř bezbariérových bytů. 

Třetí zamýšlenou etapou je bytový dům "B".

Město Jevíčko bylo vybráno nejen díky krásné zvlněné krajině, kde kopce plynule přecházejí v louky a jehličnaté lesy, ale i kvůli skvělé dojezdové vzdáleností do větších měst: Boskovic, Moravské Třebové, Svitav, Letovic.

Časový plán

Příprava lokality pro zahájení výstavby

Po roce jednání s městem Jevíčko a finalizování všech detailů projektu, měl být rok 2020 využitý především k zahájení všech stavebních příprav. Všechno se bohužel posunulo díky nám všem známému období restrikcí.

Příprava lokality pro zahájení výstavby

Vyřízení všech nutných formalit. Ve 3.Q plánujeme zahájit výstavbu.

Příprava lokality pro zahájení výstavby

V tomto roce plánujeme ukončení všech prací a kolaudaci. Po zápisu v katastru nemovitostí obdržíte klíče od Vašich vysněných domovů, kam se budete moci začít stěhovat.